Wyniki wyszukiwania

Centrum lokal z witrynami na wynajem LW/11915

30  

Centrum lokal z witrynami na wynajem

Przedstawiam ofertę najmu przestronnego lokalu komercyjnego o powierzchni całkowitej ok. 150 m2. Składającego się z 2 sal o wielkości 6 na 13 m i powierzchni ok. 70m2 każda.

Lokal jest położony w pobliżu skrzyżowania głównych ciągów komunikacyjnych Warszawy – skrzyżowanie ulicy Marszałkowskiej i Al. Armii Ludowej (Trasa Łazienkowska). W pobliżu stacji metra Politechnika.

Lokal znajduje się przy ciągu pieszym, w szeregu parterowych pawilonów łączących bloki mieszkalne. Jest jednopoziomowy, na poziomie –1 ma 2 sale po ok.70 m2.

Witryna ma szerokości 6 m i jest otwarta na ciąg pieszy i Al. Armii Ludowej. Po wejściu przez drzwi wejściowe umiejscowione w witrynie na parterze wchodzimy do klatki schodowej, której szerokie (1, 5 m) schody z betonu architektonicznego prowadzą do poziomu -1.

Pomieszczenia mają wysokość 2,80 m i mają możliwość dowolnej zmiany położenia ścian wewnętrznych (brak słupów i ścian nośnych wewnątrz sal lokalu).

Lokal nie wymaga nakładów remontowych, jest po wymianie instalacji wodnej, elektrycznej i centralnego ogrzewania.

Ogrzewanie lokalu to kaloryfery i własny piec gazowy.Dodatkowo w cenie najmu możliwość wykorzystania 6 m2 powierzchni reklamowej nad witryną z widokiem na Al. Armii Ludowej (Trasę Łazienkowską) i Marszałkowską.

Dwie linie telefoniczne, światłowód Orange. Prywatny właściciel lokalu jest gwarancją stabilności umowy najmu. Najbliższe sąsiedztwo to znajdujący się na parterze sieciowy sklep spożywczy Freshmarket (nowa sieć firmy Żabka Polska).

W sąsiedztwie kliniki i przychodnie lekarskie, luksusowy salon optyczny, sklep muzyczny, klub Riviera Remont, akademik Riviera. Lokal może być przeznaczony na dowolna branżę z wyłączeniem konkurencyjnej do Freshmarket.

Wskazanie dla pozostałego handlu, usług, gastronomii, kliniki, gabinetu stomatologicznego, gabinetu USG i RTG, itp. Do ceny najmu należy doliczyć podatek Vat~~~Liczba pomieszczeń: 2

powiat: , gmina: , miejscowość: Warszawa

 

Kilka szczegółów:

Cena: 9.000 PLN  
Ilość pokoi:
Pow.: 150.0 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: LW/11915s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

Jakub Figielski

Agent
501-470-667
jakub.figielski@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.