Wyniki wyszukiwania

Dom Bielany przy Puszczy Kampinoskiej na sprzedaż DS/11919

w kategorii

509  

Dom Bielany przy Puszczy Kampinoskiej na sprzedaż

Dom Bielany przy Puszczy Kampinoskiej na sprzedaż.

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, na zamkniętym osiedlu w gminie Bielany tuż przy Puszczy Kampinoskiej. Dom o klasycznej bryle, z idealnie rozplanowanym układem pomieszczeń.

Parter: wiatrołap, salon z jadalnią i częściowo otwartą, widną kuchnią, łazienka z prysznicem i wc, schowek. Z salonu wyjście na taras i nieduży ale własny ogródek.

Piętro: 4 sypialnie i duża łazienka z wanną i prysznicem.

Poddasze to jedna duża, otwarta przestrzeń do dowolnego wykorzystania.

Dom posiada garaż na jeden samochód, dodatkowe dwa miejsca parkingowe przed budynkiem. Dach pokryty dachówką, okna PCV.Działka nie wymagająca dużo pracy, w całości ogrodzona.

Dom oddany do użytku w 2012 roku, nie wymaga remontu lecz odświeżenia i wykończenia kilku drobiazgów. Wszystkie media miejskie: prąd, gaz, woda i kanalizacja.

Teren uroczy zarówno latem jak i zimą, zieleń, spokój i cisza – po prostu bajka! Bardzo dobry punkt – blisko komunikacji miejskiej, szkół, sklepów,  a jednocześnie w cichym i spokojnym zakątku.

Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z centrum Warszawy (do metra Młociny ok. 15 min. autobusem).

Dzielnica Bielany to najładniejsza, bogata w zieleń dzielnica Warszawy (28% powierzchni to tereny zielone). Łączy w sobie cechy aglomeracji wielkomiejskiej i obszary nienaruszonej przyrody.

Ze względu na taką ilość terenów leśnych a przede wszystkim ze względu na Puszczę Kampinoską do której jest kilka kroków, ta dzielnica często określana jest jako „zielone płuca” Warszawy. Dzięki temu mieszkańcy oraz goście odwiedzający Bielany mogą aktywnie spędzać wolny czas na łonie natury, a dogodne warunki przyrodniczo-krajobrazowe umożliwiają także uprawianie turystyki pieszej i rowerowej. Na terenie dzielnicy znajduje się doskonale zorganizowana sieć obiektów oświatowo-kulturalnych.

Są przedszkola, szkoły, 2 domy kultury i Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej oraz najnowocześniejsze i największe w Warszawie centrum multimedialne Mediateka Start-Meta.

Na Bielanach swoje siedziby mają znane uczelnie wyższe: Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego czy Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego.

Piękny krajobraz terenów zielonych, potencjał gospodarczy i naukowy, dobra sieć komunikacyjna zapewniająca szybkie połączenie z sąsiednimi dzielnicami oraz z centrum Warszawy, wysokie kwalifikacje lokalnej społeczności, a także ciągły rozwój infrastruktury komunalnej, czynią dzielnicę Bielany atrakcyjnym miejscem dla potencjalnych mieszkańców.

powiat: , gmina: , miejscowość: Warszawa

 

Kilka szczegółów:

Cena: 990.000 PLN  
Ilość pokoi: 6
Pow.: 200.0 m2

Pow. działki: 260.0 m2
ID oferty: DS/11919s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.