Wyniki wyszukiwania

Łomianki segment na sprzedaż DS/11941

w kategorii

365  

Łomianki segment na sprzedaż

Łomianki segment na sprzedaż

WSTRZYMANE ! USTALONO WARUNKI SPRZEDAŻY

Dom na sprzedaż położony w cichej i spokojnej części Łomianek na osiedlu domów w zabudowie szeregowej. Ładna i zagospodarowana działka 549m2. Wokół podobne domy na podobnych działkach.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 1976roku, o powierzchni mieszkalnej 111m2, do remontu i odświeżenia.

Media: prąd, woda, kanalizacja miejska, ogrzewanie gazowe.

Układ – salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, oddzielna kuchnia z oknem, 3 schodki wyżej mamy 3 sypialnie i łazienkę. Całość domu podpiwniczona.

Działka w użytkowaniu wieczystym ale gmina wyraża zgodę na przekształcenie we własność.

Piękna, malownicza okolica – zieleń i cisza. W niedalekiej odległości jezioro oraz stadnina koni. Blisko pełna infrastruktura, do centrum Łomianek około 1,5 km, a w samych Łomiankach mamy wszystko co potrzebne, tzn. banki, szkoły, przedszkola, centrum handlowe (Auchan) sklepy (w tym Pepco, Biedronka), pocztę, basen, liczne restauracje, kawiarnie i wiele innych.

Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z Warszawą.~Gmina Łomianki, dzięki swojemu położeniu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego oraz w starorzeczu Wisły, odznacza się niespotykanymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi. Wschodnia strona Gminy, ze starorzeczem Wisły, ma unikalny krajobraz, na który składa się szereg jeziorek połączonych naturalnym ciekiem wodnym, biegnącym wśród pól, łąk i lokalnych zadrzewień.

Największymi z nich są jeziora: Dziekanowskie oraz Kiełpińskie (rezerwat ptactwa wodnego). Zagospodarowanie terenów Jeziora Dziekanowskiego pod kątem turystyki i wypoczynku stworzyłoby szansę rozwoju ekonomicznego tych rejonów. Łomianki są bardzo dobrym punktem wypadowym do Kampinoskiego Parku Narodowego (dojazd z Trasy Gdańskiej – do Dąbrowy Leśnej lub Dziekanowa Leśnego – okolice Szpitala Dziecięcego). Jest to teren bardzo atrakcyjny, z licznymi szlakami turystyki pieszej i rowerowej.

Przy parkingach usytuowanych na obrzeżach KPN, w rejonie ul. Kampinoskiej i Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym, rozpoczynają się szlaki turystyczne, m.in. główny szlak puszczański. W pobliskich wiatach istnieje możliwość organizowania rodzinnych pikników oraz zabaw rekreacyjnych.

Cena do negocjacji.

powiat: warszawski zachodni, gmina: Łomianki, miejscowość: Łomianki

 

Kilka szczegółów:

Cena: 449.000 PLN  
Ilość pokoi: 4
Pow.: 116.0 m2

Pow. działki: 549.0 m2
ID oferty: DS/11941s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.