Wyniki wyszukiwania

Miasteczko Wilanów apartament na sprzedaż MS/11886

w kategorii

1452  

Miasteczko Wilanów apartament na sprzedaż

WSTRZYMANE – USTALONO WARUNKI SPRZEDAŻY

Miasteczko Wilanów apartament na sprzedaż 101m2, taras i balkon. Mieszkanie na sprzedaż~Komfortowe, doskonale rozplanowane mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż położone na osiedlu Królewski Park w Miasteczku Wilanów.

Mieszkanie z dwiema łazienkami, dużym tarasem 44 m2 i balkonem 7,3m2, oraz dwustanowiskowym miejscem parkingowym w podziemnym garażu. Inwestycja zrealizowana przez ROBYG, w eleganckim osiedlu. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Budynek w całości oddany, wykończony i zamieszkany.

Wystawa okien: wschód, południe i zachód. Duży taras od strony południowo-zachodniej. Mieszkanie ciche, słoneczne z pięknym widokiem na okolicę.~Wyraźny podział na część dzienną i sypialnianą, z dwoma holami, każdy przy jednej z nich, układ dający komfort dla każdej z tych stref niezależnie.

Salon 26,15m2 polączony z kuchnią 9,5m2, hol 8,16m2, sypialnie – wejście z odrębnego holu – o powierzchniach 16, 12, 11m2, garderoba. ~Standard wykończenia deweloperski, wszystkie instalacje, grzejniki, podejścia do urządzeń w kuchni (zmywarka, etc), ponadto system smart umożliwiający sterowanie poszczególnymi mediami na odległość. Do wykończenia: biały montaż, podłogi, stolarka wewnątrz, i kuchnia.~Okolica prestiżowa, doskonały dojazd do Centrum.

Wokół luksusowe osiedla o podobnym standardzie.~

Do ceny mieszkania należy doliczyć 50 000 PLN za: komórka lokatorska + dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym.~

powiat: , gmina: , miejscowość: Warszawa

 

Documents

Kilka szczegółów:

Cena:  
Ilość pokoi: 4
Pow.: 101.99 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: MS/11886s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 3

Piętro: 3

Oglądalność

Joanna Lebiedź – pośrednik

Doradca
22 834-54-32
+48 501-138-558
joanna@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.