Wyniki wyszukiwania

Pruszków, Zenona, nieruchomość DS/11948

w kategorii

293  

Na sprzedaż dom w Pruszkowie o powierzchni użytkowej 300m2. Dom może funkcjonować jako duży dom jednorodzinny dla wielopokoleniowej rodziny, istnieje również możliwość wydzielenia biura lub zrobienie hostelu, czy też kilku kawalerek na wynajem.

W okolicy tylko domy jednorodzinne oraz piękne widoki. Doskonale zaprojektowany, z bardzo dużym potencjałem, położony w Pruszkowie Ostoji przy cichej zielonej ulicy.

Powierzchnia całkowita domu: 340m2, działki 388m2.

Dom budowany w technologii tradycyjnej, okna plastikowe, dach kryty blachą. W pokojach podłogi drewniane. Działka w pełni zagospodarowana, zadbana i urządzona.

Nieruchomość położona w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas. Świetna oferta dla rodziny oraz dla wszystkich, którzy uwielbiają bliski kontakt z naturą a jednocześnie potrzebują szybkiego połączenia z centrum Warszawy. Działka w użytkowaniu wieczystym.

Pruszków to największe po Warszawie pod względem liczby mieszkańców miasto aglomeracji warszawskiej. Ostoja – dzielnica Pruszkowa znajdująca się na południowy wschód od jego centrum. Zabudowa Ostoi to niemal wyłącznie domy jednorodzinne (wolno stojące i szeregowe). Samo osiedle zaczęło powstawać w latach 60. XX wieku.

Bazę sportową miasta stanowi stadion wraz z boiskami treningowymi, stwarzający możliwość uprawiania piłki nożnej i lekkiej atletyki, hala sportowa, siłownia, kryta pływalnia, a także przyszkolne sale gimnastyczne i boiska.~Pruszków może poszczycić się rozwiniętą siecią placówek podstawowych. Gmina prowadzi 6~szkół podstawowych, 3 gimnazja, 14 przedszkoli i dwa żłobki.~Na terenie miasta Pruszkowa znajduje się strefa chronionego krajobrazu, powierzchnia terenu obszaru chronionego wynosi około 80 ha.~Obiektem o szczególnych walorach krajobrazowych jest zlokalizowany w centralnej części miasta Park Potulickich o powierzchni 23,5 ha wraz z Dworem Potulickich. Na uwagę zasługuje układ wodny na terenie parku, który stanowi powierzchnię około 8,5 ha, składający się z czterech stawów, zbiorników wodnych oraz systemu łączących je kanałów jak również starorzecze tj. zespół starego koryta rzeki Utraty oraz zespół podmokłych zbiorowisk szuwarowo-turzycowych. W Parku Potulickich występuje stary, cenny drzewostan parkowy.~Kolejnym cennym obiektem przyrodniczym jest zespół wodny o powierzchni około 5 ha, na terenie Parku Mazowsze, położony w północnej części miasta (dzielnica Żbików).~W Pruszkowie odbywa się wiele interesujących imprez, co stwarza wyjątkowy klimat miasta, do niedawna podporządkowanego wyłącznie rytmowi nieodległej Warszawy. Obok przedsięwzięć typowo rozrywkowych proponuje się mieszkańcom dostęp do tzw. kultury wysokiej w postaci koncertów symfonicznych w świątyniach i w parkach. Wydarzenia realizowane są przez Biuro Promocji i Kultury Miasta i samorządowe instytucje kultury. Z roku na rok wzrasta zainteresowanie mieszkańców bogatą ofertą.~

powiat: pruszkowski, gmina: Pruszków, miejscowość: Pruszków

 

Kilka szczegółów:

Cena: 849.000 PLN  
Ilość pokoi: 11
Pow.: 340.0 m2

Pow. działki: 388.0 m2
ID oferty: DS/11948
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.