Wyniki wyszukiwania

Sowia Wola działka budowlana na sprzedaż ZS/11914

w kategorii

223  

Sowia Wola działka budowlana na sprzedaż

Sowia Wola działka budowlana na sprzedaż działka.  

Gmina Czosnów, powiat nowodworski.

Działka o powierzchni 3317 m2 o wymiarach około 96m x 35m, dojazd drogą asfaltową. Istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego.

Przyjazne tereny, bliskość lasu – kraina rowerowych, spacerowych i konnych pasji. Miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój.

Położenie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej umożliwia dogodny dojazd do trasy Warszawa-Gdańsk, skąd bardzo szybko można przenieść się do lotniska Modlin (15 min) czy Warszawy (20 min). W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, centrum handlowe.

Gmina Czosnów leży na północ od Warszawy, w środkowej części województwa mazowieckiego, sąsiaduje z gminami: Leoncin, Łomianki, Leszno, Izabelin, Nowy Dwór Mazowiecki, Zakroczym, Jabłonna.

Liczy 33 sołectwa i jedno osiedle.~Zajmuje obszar pomiędzy Wisłą a Puszczą Kampinoską (najbardziej znanym miejscem w Puszczy jest cmentarz w Palmirach, gdzie odbywają się coroczne uroczystości ku czci rozstrzelanych w II wojnie światowej).

Główną oś gminy stanowi trasa E 7, ważna arteria łącząca południową część Polski z wybrzeżem Bałtyku, wzdłuż której lokują się duże firmy polskie i zagraniczne.

Na terenie gminy działa również wiele mniejszych przedsiębiorstw, sklepów, barów i zakładów usługowych.~Jest gminą wiejską o charakterze przemysłowo – rolniczym.~

powiat: nowodworski, gmina: Czosnów, miejscowość: Sowia Wola

 

Kilka szczegółów:

Cena: 328.383 PLN  
Ilość pokoi:
Pow.: 3317.0 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: ZS/11914s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.