Wyniki wyszukiwania

Sowia Wola działka siedliskowa na sprzedaż ZS/11913

w kategorii

283  

Sowia Wola działka siedliskowa na sprzedaż

Sowia Wola działka siedliskowa na sprzedaż, w gminie Czosnów, powiat nowodworski.

Działka o powierzchni 12004m2 o wymiarach około 80m x 150m, dojazd drogą asfaltową. Istnieje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

Nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, gdzie w ciszy i spokoju można spędzać czas w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Przyjazne tereny, bliskość lasu – kraina rowerowych, spacerowych i konnych pasji, miejsce idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i ceniących komfort oraz spokój.

Położenie nieopodal głównej arterii komunikacyjnej umożliwia dogodny dojazd do trasy Warszawa-Gdańsk, skąd bardzo szybko można przenieść się do lotniska Modlin (15 min) czy Warszawy (20 min).

W okolicy szkoły, przedszkola, sklepy, apteki, centrum handlowe.~Gmina Czosnów leży na północ od Warszawy, w środkowej części województwa mazowieckiego.

Liczy 33 sołectwa i jedno osiedle.

Zajmuje obszar pomiędzy Wisłą a Puszczą Kampinoską (najbardziej znanym miejscem w Puszczy jest cmentarz w Palmirach, gdzie odbywają się coroczne uroczystości ku czci rozstrzelanych w II wojnie światowej).

Główną oś gminy stanowi trasa E 7, ważna arteria łącząca południową część Polski z wybrzeżem Bałtyku, wzdłuż której lokują się duże firmy polskie i zagraniczne. Na terenie gminy działa również wiele mniejszych przedsiębiorstw, sklepów, barów i zakładów usługowych.

Jest gminą wiejską o charakterze przemysłowo – rolniczym.

powiat: nowodworski, gmina: Czosnów, miejscowość: Sowia Wola

 

Kilka szczegółów:

Cena: 1.099.000 PLN  
Ilość pokoi:
Pow.: 12004.0 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: ZS/11913s
Miejscowość: 

Ilość kond.: 1

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.