Wyniki wyszukiwania

Do odstąpienia dochodowa restauracja włoska Kabaty, Warszawa, 26/2439/OLS

1  

Poczuj Włochy na Kabatach! Do odstąpienia gotowa działająca restauracja włoska, której specjalność to nie tylko typowe dania włoskie, ale także kuchnia śródziemnomorska.
Powierzchnia parteru to 67m2 i około 40m2 na antresoli, kuchnia, łazienka, pomieszczenia socjalne, kącik dla dzieci zarówno w restauracji jak i na zewnątrz. Ogródek przed wejściem do lokalu na około 30 osób. Miejsca parkingowe ogólnie dostępne, brak problemów z parkowaniem.
Restauracja posiada aktualne odbiory sanepid, wentylację mechaniczną, funkcjonalny układ pomieszczeń na zapleczu. Kuchnia w pełni wyposażona, sala z klimatyzacją. Zgoda na alkohol.
W ciągu kilku lat działalności lokal uzyskał pokaźną bazę klientów, gdzie ludzie spotykają się z przyjaciółmi i rodziną aby miło spędzić czas. Właściciele dbają o każdy szczegół. Wyśmienite potrawy, nastrojowe oświetlenie i odpowiednia muzyka sprawiają, że ich goście mogą poczuć się jak w prawdziwej Italii. Owoce morza przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy według oryginalnych receptur przywiezionych z najdalszych regionów Włoch.
Przysmaki, których można tu skosztować to omułki, vongole, małże, krewetki czy mule; przyrządzone na różne sposoby.
Restauracja jest idealnym miejscem na business lunch, spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe typu chrzciny, komunie czy urodziny. Lokal posiada rezerwacje np. na komunie w maju 2019 roku.
Lokal do przejęcia z całym wyposażeniem (m.in.włoski piec dwukomorowy do pizzy z szamotu) a co najważniejsze z klientami. Możliwość przekazanie namiaru do wszystkich dostawców, którzy obecnie zaopatrują restaurację.
Świetna lokalizacja, komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki w tym metro w odległości 200m.
Możliwość zakupu lokalu bez VAT-u.

Atrakcyjny czynsz 8000 zł miesięcznie + czynsz administracyjny
Odstępne do negocjacji!

Powierzchnia: 110 m2

Powierzchnia działki:   m2

Cena: 370000 PLN

 

Kilka szczegółów:

Cena: 370.000 PLN  
Ilość pokoi:
Pow.: 110 m2

Pow. działki: m2
ID oferty: 26/2439/OLS
Miejscowość: 

Ilość kond.: 

Piętro: 

Oglądalność

agent nieruchomości warszawa anna siemiradzka

Anna Siemiradzka

Specjalista
22 834-54-32
+48 606-343-994
anna.siemiradzka@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.