Wyniki wyszukiwania

Dom nad rzeką na sprzedaż, Joniec, Popielżyn-Zawady, 1336/2439/ODS

w kategorii

1  

Piękna działka rekreacyjna(500m2) w kompleksie leśnym z domkiem letniskowym( 68 m2) w miejscowości Joniec/Popielżyn – Zawady. Dom całoroczny, drewniany ale ocieplony i otynkowany. Założone centralne ogrzewanie. Na dole salon z kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową oraz przedpokój z wbudowaną szafą. Na poddaszu duża sypialnia z możliwością wydzielenia 2 pokoi oraz wc.
Domek w stanie idealnym – nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Położony zaledwie 30 m od rzeki Wkra, na wysokim brzegu – teren absolutnie nie zalewowy.
Przed domem duży, zadaszony taras (18m2) z widokiem na rzekę, pod tarasem, na całej jego długości (18m2) piwnica.
Działka ogrodzona, przylegająca do drogi gminnej.
Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi.
Świetna lokalizacja, blisko rzeka Wkra, kompleksy leśne, liczne szlaki turystyczne.
Dostępna pełna infrastruktura – sklepy, przystanki (komunikacja do Nowego Dworu Mazowieckiego i do Warszawy). W najbliższym sąsiedztwie kompleksy podobnego charakteru działek rekreacyjnych. Niektóre z sąsiadujących terenów już zabudowano domami całorocznymi (działki zostały przekwalifikowane jako budowlane).

Joniec to miejscowość turystyczno – wypoczynkowa, malowniczo położona nad rzeką Wkrą i otoczona pięknymi lasami w których znajdują się kompleksy domów rekreacyjnych służących również do całorocznego zamieszkania. Elementami wpływającymi na atrakcyjność nieruchomości są walory krajoznawczo – przyrodnicze. Joniec często odwiedzany jest przez kajakarzy, a także amatorów wędkarstwa.
Spływ kajakowy od Jońca do Pomiechówka rzeką Wkrą to jeden z najpopularniejszych odcinków. Czysta i płytka latem rzeka zdecydowanie nadaje się na spływy rodzinne z małymi dziećmi, a rezerwat krajobrazowy „Dolina Wkry”, położony wzdłuż rzeki Wkra między Szczypiornem, a Kosewkiem jest jedną z najciekawszych atrakcji przyrodniczych na tym odcinku.

Chcesz odpoczywać z dala od dużego miasta ? Tu czas płynie wolniej, a do tego pełen relaks w samym lesie. Ta oferta może Ci się spodobać.

Kilka szczegółów:

ID oferty: 195375
Cena: 199.000 PLN
Pow. nieruch.: : 68 m2
Pow. działki: 500 m2
ID W Programie: 1336/2439/ODS
ID As: 7958699
Miejscowość: Popielżyn-Zawady

Oglądalność

Joanna Lebiedź – pośrednik

Doradca
22 834-54-32
+48 501-138-558
joanna@lebiedz.pl

Napisz do mnie

  • Szukaj nieruchomości

  • Dowiedz się pierwszy!

    Zaloguj się, aby móc zachować parametry wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia mailowe, gdy pojawi się nowa nieruchomość odpowiadającą tym parametrom.